היי, נעים להכיר

אני יפעת

כתוביות לוידאו

״הצלחה זה לעבור מכישלון לכישלון מבלי לאבד התלהבות״ (וינסטון צ׳רצ׳יל)

 

האמת, שאני אישה עם כמה כובעים. העיסוק שלי לפני הקורונה היה מדריכת סיורים קולינריים בזאגרב שבקרואטיה. יש לי גם בלוג תיירות בנושא אם מעניין אתכם ואתם במקרה טסים, פשוט לחצו כאן.

 עקב הקורונה, מצאתי את עצמי בלי פרנסה ביום בהיר אחד. ביטול אחרי ביטול הכניסו אותי לבאסה רצינית. חשבתי לעצמי, איך אני יכולה להמציא את עצמי ולייצר לעצמי מקור פרנסה נוסף, שיוכל לשמש אותי גם כשיחזרו הטיסות. 

למדתי כ״כ הרבה דברים במהלך חיי: יש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות, למדתי בניית אתרים בוורדפרס ושיווק דיגיטלי, קונדיטוריה ואני אף פעם לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח. בא לי להיות הוגנת, שהשירותים שלי יהיו נגישים לכולם, ויווצר מצב ששני הצדדים מרוויחים.

היי, נעים להכיר

אני איילת

הפקת כתוביות

"יש יומיים בשנה שבהם אי אפשר לעשות כלום. אחד מהם נקרא אתמול והשני נקרא מחר. היום הוא היום הנכון לאהוב, להאמין, לעשות ובעיקר לחיות." (דלאי לאמה).

 

אני אוהבת את האביב ואת הסתיו יש בהם משהו מופלא בין חידוש לשינוי. אוהבת לכתוב שירים, לצייר בזמני החופשי. תמיד ידעתי שאני אדם רוחני ושיש מעבר לראייתנו ולשמיעתנו. משמעות החיים עבורי הוא לחיות את ההווה, להפיק מהאתמול ולהאיר את הדרך אל המחר.

כְּתוּבִית- הפקת כתוביות

תודה על פנייתך

אנו עושים כל שביכולתנו לענות על פנייתך כמה שיותר מהר. אנו מזכירות כי אנחנו זמינות גם ב- Whatsapp. לחצו ממש כאן למטה על הכפתור ושלחו לנו הודעה.