איך עובד השירות שלנו ומה הוא כולל?

התהליך מתבצע ב-3 שלבים פשוטים

שיחה ראשונית ותשלום

אחרי שתיאמנו ציפיות ומחיר, שולחים לנו את הסרטונים. התשלום מתבצע מראש דרך הביט, פייבוקס או העברה בנקאית כנגד לקבלה כחוק. אנחנו סוגרות לוחות זמנים ומתחילות לעבוד.

מתחילות לעבוד

עכשיו אפשר לשבת ולהירגע. אנחנו מתחילות בעבודה מקצועית ומהירה שכוללת הכנה של הכתוביות, הגהה, וקבלת קובץ SRT. כמובן שאפשר לקבל צריבה של הכתוביות על הסרטון בתוספת תשלום.

הסרטון אצלך

אתם עוברים על הקובץ ובמידה ויש תיקונים והערות, אנחנו עורכות שינויים. תקבלו 2 סבבי תיקונים ועבודתנו לא מסתיימת עד שתהיו מרוצים.
יש מאחורינו מאות לקוחות מרוצים ואנחנו בטוחות שגם את/ה תהיו.

למי השירות שלנו מתאים?

עסקים קטנים

אם אתם מפרסמים את העסק שלכם בווידאו, אתם בוודאי מודעים לחשיבותן של כתוביות. אם אתם לא רוצים שידפדפו אתכם הלאה, בהשקעה קטנה אתם מעלים את אחוזי הצפייה בסרטונים שלכם.

עורכי וידאו

כמעט כל עורך וידאו שדיברנו איתו לא אוהב את החלק של הכתוביות ולכן נוטים להוציא את הלאה למיקור חוץ. בכך הם חוסכים זמן יקר ומצליחים להכניס עוד עבודות לעסק.

משרדי שיווק דיגיטלי

אין ספק שאתם נתקלים על בסיס שעתי בקמפיינים מבוססי וידאו ללקוחות שלכם. דרך נוספת לשדרג אותם, היא להציע להם להוסיף כתוביות לווידאו שהולך להיות בקמפיין ולהעלות את אחוזי ההמרה.

פודקאסטרים

המון פודקאסטרים היום, מעבר לנוכחות במדיות השונות כגון ספוטיפיי, גם מצלמים את הפודקאסט שלהם, ודרך מצוינת להנגיש אותו היא להוסיף כתוביות כמובן.

אנשים פרטיים

הכנת וידאו לבת מצווה? מצגת ליום הולדת 80 של סבא? כשתציג את היצירה שלך במקום רועש, אנו מבטיחות לך שהכתוביות יעשו את כל ההבדל.

יוטיוברים/ולוגרים

אנחנו בטוחות שאתם יודעים יותר טוב מאיתנו כמה כתוביות משפרות את אחוזי הצפייה בוידאו שלכם, נכון? במקום להשקיע שעות בכתוביות, תעבירו את זה הלאה ותעברו לצלם את התוכן הבא שלכם.

איך עובד השירות שלנו ומה הוא כולל?

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לכמה שאלות נפוצות מלקוחות שיעזרו לכם לקבל החלטה

המחירון של הבנק דקות משתלם יותר לעבודה לטווח ארוך. אם למשל אתם יודעים שאתם צריכים כתוביות פעם בשבוע, משתלם לכם יותר לקנות בנק דקות כי המחיר לדקה משתלם יותר. המחירון השני מיועד לפרוייקטים חד-פעמיים או אם אין לכם עדיין צפי לעבודה קדימה.

עד שלושה חודשים מיום הרכישה. אנו מנהלות טבלת מעקב מסודרת ולכן אין ממה לחשוש. 

שאלה מצוינת! זמן האספקה משתנה בהתאם לאורך הסרטון. לרוב סרטונים קצרים של עד 3 דקות בעברית מוכנים באותו היום, זה משתנה בהתאם לעומס העבודה. לכן, תמיד מומלץ לבדוק איתנו קודם.

איזה כיף! מתחילים ביצירת קשר דרך המייל/וואטסאפ. לאחר סגירת המחיר והתשלום אנו נדריך אותך כיצד להעביר לנו את הקבצים ונסגור יחדיו את לוחות הזמנים.

עברית, אנגלית, רוסית.

בהחלט. במידה ואתם צריכים כתוביות באנגלית, ערבית או רוסית, המחיר כולל את התרגום עצמו.

כן. לפני שאנו צורבות את הכתוביות, נציע לך לבחור את הגופן והגודל המתאים לך.

פייבוקס או העברה בנקאית בלבד כנגד קבלה כחוק.

מחירון רגיל

כְּתוּבִית- הפקת כתוביות

תודה על פנייתך

אנו עושים כל שביכולתנו לענות על פנייתך כמה שיותר מהר. אנו מזכירות כי אנחנו זמינות גם ב- Whatsapp. לחצו ממש כאן למטה על הכפתור ושלחו לנו הודעה.